Boek Krachtplaatsen in Nederland

Published by Theo on

Na mijn boek over de Michael-Apollo-lijn, ben ik nu bezig met een boek over krachtplaatsen in Nederland. Daartoe reis ik regelmatig door Nederland om de krachtplaatsen zelf te ervaren.

Ik begin het boek met een inleiding over krachtplaatsen, energiebanen en leylijnen en waar je ze kunt vinden en wat je er kunt doen. Vervolgens beschrijf ik per provincie de krachtplaatsen. Daarbij beschrijf ik eerst de achtergrond van de plek, de historie en leuke legendes, verhalen of bijzonderheden. Vervolgens beschrijf ik mijn ervaring op die plaats en hoe ik er kwam.

Met het boek probeer ik iedereen te inspireren om zelf ook krachtplaatsen te bezoeken en ervaren. De krachtplaatsen hebben mij veel inzichten gegeven om mijn levenspad te bewandelen. Dat wens ik iedereen toe. Met het boek is de moeilijkste voorbereiding al gedaan, uitvinden waar je naartoe kunt en hoe je daar komt!

De interactieve kaart is mijn todo-lijst. Als ik iets vind over een potentiële krachtplaats, dan zet ik die in grijs op de kaart. Alle punten met de kleuren …. , …. (uit het boek Leylijnen en leycentra in de Lage Landen) of …. (hunebedden) heb ik nog niet bezocht en beschreven. Na mijn bezoek krijgen ze de kleur van de categorie waar ze bijhoren.

Ken je nog nieuwe interessante plaatsen? Laat het me weten


0 Comments

Geef een reactie

Avatar placeholder

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *